Eigen ontwerp stickers

Al vanaf € 9,50
Eigen Ontwerp Stickers
Eigen Ontwerp Stickers
Eigen Ontwerp Stickers
Wat leuk dat je stickers wil laten maken compleet naar jouw eigen idee! Natuurlijk gaan we graag voor jou aan de slag om de stickers van je dromen te maken!
Hoe werkt het?
- Plaats eenvoudig een bestelling. Standaard afmeting van de stickers is 4 cm, je ontvangt dan per vel 20 stickers
- Graag ontvangen we zo veel mogelijk informatie. Geef ons de gewenste tekst en kleuren door. Kies er eventueel voor om een afbeelding toe te voegen
- Ontwerpen kost tijd en die nemen we dan ook! Normaal gesproken ontvangen je binnen 48 uur (werkdagen) een 1e ontwerp
- Natuurlijk kan het 1e ontwerp niet naar je zin zijn. We kijken samen naar een oplossing en passen het ontwerp aan waar nodig
Zoek je nog een leuk cadeauzakje om de traktatie mee te maken of bijpassend krullint? In onze shop vind je het allemaal!